Час у огранку библиотеке у селу Бистар

Народна библиотека „Христо Ботев“ је 09. новембра у просторијама свог огранка у селу Бистар одржала час у библиотеци ученицама основне школе из овог места.

Жаклина Постолов са ученицима из с. Бистар у Народној библиотеци
Цеца Манасијев са најмлађим корисником
Библиотеке

Библиотекари Матичног одељења из Босилеграда су заједно са колегиницом из овог огранка упознали ученике са основним правилима, као и са правима и дужностима корисника библиотеке.

Након овог пријатног дружења са најмлађим корисницима ове библиотеке, библиотекари су истим поклонили по једну књигу, као награду за указано поверење и редовно коришћење библиотечко-информативних фондова овог огранка.